Schrack Technik spol. s r.o.
  • Kariéra

    Zaměstnáváme lidi s vysokou odpovědností a sebemotivací, kteří si váží své práce a zároveň jsou odborníky v oboru. Vybudujte si kariéru v našem týmu právě Vy!

Obchodně technický pracovník - Ostrava

Co nabízíme?

  • jistota pracovní smlouvy se všemi benefity: 13 plat, HPP, sleva na firemní výrobky a služby, vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na stravování, firemní a společenské akce, Multisport karta
  • přátelské pracovní prostředí
  • zázemí stabilní rakouské společnosti
  • zkrácená pracovní doba v pátek

Pracovní náplň

  • poskytování informací o produktech v oblasti elektroinstalací
  • údržba a tvorba firemní databáze zákazníků
  • telefonická a e-mailová komunikace s klienty
  • tvorba rozpočtů z podkladů technické dokumentace
  • jednání se zákazníky na středisku

Co by vám nemělo chybět:

  • maturita – elektrotechnického směru
  • znalost práce na PC: MS Office, MS Outlook
  • dobrá orientace v oblasti elektroinstalací, rozváděčů
  • praxe v oboru velkou výhodou
  • komunikativnost, přátelské vystupování

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Místo pracoviště: Schrack Technik spol. s r.o., Rajnochova 75, 718 00 Ostrava

V případě zájmu prosím pošlete váš životopis v českém jazyce na e-mail d.hanusova(at)schrack.cz

Děkujeme.

Podpora marketingu a sekretariátu - Praha

Co by vám nemělo chybět?

  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • praxe se správou sociálních sítí na firemní úrovni: Facebook, Instagram, LinkedIn
  • orientace v reklamních systémech Google Ads a Seznam Sklik (sledování, správa, rozvoj, tvorba kampaní).
  • aktivní používání grafických programů pro tvorbu marketingových podkladů výhodou (např. Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • pokročilá znalost MS Office, převážně Excel
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • SŠ vzdělání s maturitou/VŠ vzdělání
  • komunikativnost a přátelské vystupování
  • schopnost zvládat zajištění administrativního chodu kalendáře jednatelů společnosti
  • ochota učit se novým věcem - např. správa firemního webu v interním systému, příprava newsletterů

  • zázemí stabilní rakouské společnosti a pohodový kolektiv
  • rozmanitou práci
  • možnost podílet se na pořádání firemních akcí (online i offline)
  • firemní předplatné programů Adobe
  • firemní benefity: Multisport karta, příspěvek na stravování, výuka anglického jazyka od rodilého mluvčího v místě pracoviště, firemní mobil, notebook, firemní akce
  • nástup od května/června 2021, případně dle dohody
  • práce na plný úvazek, na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Schrack Technik spol. s r.o., Dolnoměcholupská 1339/2, 102 00 Praha 10

Nástup možný od poloviny května 2021, případně dle dohody.

V případě, že vás daná pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis s fotografií na e-mail d.hanusova(at)schrack.cz.

Hledáme nové kolegy, kolegyně do našeho týmu!

Díky našemu  obchodnímu zaměření považujeme za klíčové mít kvalitní a kvalifikované pracovníky. Zaměstnáváme lidi s vysokou odpovědností a  sebemotivací, kteří si váží své práce a zároveň jsou odborníky v oboru.

Od našich zaměstnanců očekáváme přátelské jednání, etické chování, týmovou spolupráci, vzájemný respekt, podnikatelské myšlení a jednání. Jsme otevřeni nejen mladým lidem, kterým nabízíme rychlý růst ve výkonostně-orientovaném týmu.

Pokud Vás naše společnost zaujala, zašlete nám nezávazně životopis v českém, případně v německém a anglickém jazyce na
sekretariat(at)schrack.cz

Nebudeme-li mít pro Vás aktuálně vhodnou nabídku, s Vaším svolením si rádi ponecháme Váš životopis v naší evidenci.

Firma Schrack Technik a její krátké představení se!

Schrack Technik je jednou z vůdčích společností v inovaci produktů z oblasti elektrotechniky a na českém trhu působí již 25 let. Schrack Technik, akciová společnost, předchůdce dnešní Schrack Technik GmbH, byla založena již v roce 1920 Dr. Eduardem Schrackem v Rakousku a její zákazníky naleznete na B2B trhu. Produktové portfolio je nejen velmi pestré, ale zároveň také vždy propojené s nejmodernější technikou. Zahrnuje několik klíčových pilířů: ENERGIE, PRŮMYSL, BUDOVY, ZAŘÍZENÍ, DATA, KABELY, SVÍTIDLA A PRODUKTY ALTERNATIVNÍ ENERGIE, jako fotovoltaické panely či nabíjecí stanice pro elektromobily. Společnost Schrack Technik je jednou z mála firem, která svým portfoliem pokrývá celou škálu produktů v oboru elektroinstalace a datové techniky.