Schrack Technik spol. s r.o.
  • Kariéra

    Zaměstnáváme lidi s vysokou odpovědností a sebemotivací, kteří si váží své práce a zároveň jsou odborníky v oboru. Vybudujte si kariéru v našem týmu právě Vy!

Hledáme nové kolegy, kolegyně do našeho týmu!

Díky našemu  obchodnímu zaměření považujeme za klíčové mít kvalitní a kvalifikované pracovníky. Zaměstnáváme lidi s vysokou odpovědností a  sebemotivací, kteří si váží své práce a zároveň jsou odborníky v oboru.

Od našich zaměstnanců očekáváme přátelské jednání, etické chování, týmovou spolupráci, vzájemný respekt, podnikatelské myšlení a jednání. Jsme otevřeni nejen mladým lidem, kterým nabízíme rychlý růst ve výkonostně-orientovaném týmu.

Pokud Vás naše společnost zaujala, zašlete nám nezávazně životopis v českém, případně v německém a anglickém jazyce na
sekretariat(at)schrack.cz

Nebudeme-li mít pro Vás aktuálně vhodnou nabídku, s Vaším svolením si rádi ponecháme Váš životopis v naší evidenci.

Firma Schrack Technik a její krátké představení se!

Schrack Technik je jednou z vůdčích společností v inovaci produktů z oblasti elektrotechniky a na českém trhu působí již 25 let. Schrack Technik, akciová společnost, předchůdce dnešní Schrack Technik GmbH, byla založena již v roce 1920 Dr. Eduardem Schrackem v Rakousku a její zákazníky naleznete na B2B trhu. Produktové portfolio je nejen velmi pestré, ale zároveň také vždy propojené s nejmodernější technikou. Zahrnuje několik klíčových pilířů: ENERGIE, PRŮMYSL, BUDOVY, ZAŘÍZENÍ, DATA, KABELY, SVÍTIDLA A PRODUKTY ALTERNATIVNÍ ENERGIE, jako fotovoltaické panely či nabíjecí stanice pro elektromobily. Společnost Schrack Technik je jednou z mála firem, která svým portfoliem pokrývá celou škálu produktů v oboru elektroinstalace a datové techniky.

Novinky ze světa online, ze světa Schrack Digital!

Nová verze: Schrack Design 4.2
Nová verze: Schrack Design 4.2

Softwarový nástroj, který Vám pomůže snadno a spolehlivě navrhnout elektrické rozváděče nízkého napětí. Ke stažení ZDE!