Schrack Technik spol. s r.o.
  • Kariéra

    Zaměstnáváme lidi s vysokou odpovědností a sebemotivací, kteří si váží své práce a zároveň jsou odborníky v oboru. Vybudujte si kariéru v našem týmu právě Vy!

Pro naši pobočku v Praze hledáme zaměstnance na pracovní pozici Skladník elektromateriálu.

Co nabízíme?

  • jistota pracovní smlouvy se všemi benefity (13. plat, HPP, sleva na firemní výrobky, příspěvek na stravování, firemní a společenské akce, Multisport karta)
  • zajímavou a perspektivní práci v rozvíjející se mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující finanční ohodnocení
  • stálá pracovní doba po-pá - pátky zkrácené

Co tě u nás čeká?

  • práce ve skladu
  • příjem a uskladnění zboží, péče o sklad
  • kompletace objednávek pro naše zákazníky
  • balení zboží

Co od tebe očekáváme?

  • znalost elektroinstalačního materiálu výhodou
  • vzdělání technického směru nebo praxe v oboru elektro výhodou
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • pozitivní přístup k práci
  • vstřícné a slušné vystupování
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenost s VZV výhodou

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Schrack Technik spol. s r.o., Dolnoměcholupská 1339/2, Praha 10 - Hostivař

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail d.hanusova@schrack.cz

Děkujeme za zájem a těšíme se na případné osobní setkání.

  • jistota pracovní smlouvy se všemi benefity (13. plat, HPP, sleva na firemní výrobky a služby, vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na stravování, firemní a společenské akce, Multisport karta, mobilní telefon a notebook)
  • zajímavou a perspektivní práci v rozvíjející se mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení úměrné pracovním výsledkům a zkušenostem

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových zákazníků a jednání se stávajícími
  • poskytování informací o produktech v oblasti elektroinstalací
  • zpracování finančních nabídek
  • údržba a tvorba firemní databáze zákazníků
  • telefonická komunikace, email

Co by Vám nemělo chybět?

  • minimálně středoškolské vzdělání nejlépe elektrotechnického směru
  • znalost práce na PC: MS Office, MS Outlook
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • dobrá orientace v oblasti elektroinstalací, rozváděčů
  • obchodní myšlení, samostatnost a proaktivní přístup
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Termín nástupu možný ihned nebo dohodou.

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail d.hanusova@schrack.cz.

Díky našemu  obchodnímu zaměření považujeme za klíčové mít kvalitní a kvalifikované pracovníky. Zaměstnáváme lidi s vysokou odpovědností a  sebemotivací, kteří si váží své práce a zároveň jsou odborníky v oboru.

Od našich zaměstnanců očekáváme přátelské jednání, etické chování, týmovou spolupráci, vzájemný respekt, podnikatelské myšlení a jednání. Jsme otevřeni nejen mladým lidem, kterým nabízíme rychlý růst ve výkonostně-orientovaném týmu.

Pokud Vás naše společnost zaujala, zašlete nám nezávazně životopis v českém, případně v německém a anglickém jazyce na sekretariat@schrack.cz.

Nebudeme-li mít pro Vás aktuálně vhodnou nabídku, s Vaším svolením si rádi ponecháme Váš životopis v naší evidenci.

Firma Schrack Technik a její krátké představení se!

Schrack Technik je jednou z vůdčích společností v inovaci produktů z oblasti elektrotechniky a na českém trhu působí již 25 let. Schrack Technik, akciová společnost, předchůdce dnešní Schrack Technik GmbH, byla založena již v roce 1920 Dr. Eduardem Schrackem v Rakousku a její zákazníky naleznete na B2B trhu. Produktové portfolio je nejen velmi pestré, ale zároveň také vždy propojené s nejmodernější technikou. Zahrnuje několik klíčových pilířů: ENERGIE, PRŮMYSL, BUDOVY, ZAŘÍZENÍ, DATA, KABELY, SVÍTIDLA A PRODUKTY ALTERNATIVNÍ ENERGIE, jako fotovoltaické panely či nabíjecí stanice pro elektromobily. Společnost Schrack Technik je jednou z mála firem, která svým portfoliem pokrývá celou škálu produktů v oboru elektroinstalace a datové techniky.