Schrack Technik spol. s r.o.
  • Referenční projekty Schrack Technik

Kvalita a jistota

Mnoho velkých projektů je plánováno a realizováno s pomocí technologií a výrobků firmy Schrack Technik. Díky renomovaným výrobcům rozvaděčů se na mezinárodním poli staráme o rozvody energie v budovách a zařízeních, řídíme stroje a zařízení a garantujeme tím tak jejich bezpečný provoz.  

Náš sofistikovaný sortiment pro systémy úsporného využití energie, ale také pro nadčasové komunikační technologie, průmyslové použití, stejně tak jako nabídky pro bezpečnost a komfort, s ohledem na životní prostředí a zdraví obyvatel, jsou předpokladem pro kvalitní partnerská řešení a jistotu nejen v České republice.

Jurkovičova vila

Rodinná vila Dušana Jurkoviče je jednou z nejvýznamnějších památek secesní ar­chitektury v Brně. V roce 1906 byla vůbec prvním domem, který byl v této oblasti postaven. Od roku 2006 je ve správě Moravské galerie v Brně. Těší nás, ale také za­vazuje, že záložní zdroje Schrack Technik jsou součástí tohoto architektonického skvostu.

TV NOVA

TV Nova se stala v roce 1994 první českou celoplošnou soukromou televizní stani­cí. 

Po léta je nejsledovanějším českým televizním kanálem. Firma Schrack technik dodávala do budovy silnoproudé rozvaděče, kabely, IT skříně s příslušenstvím a kabeláž.

HAMLEYS

Hamleys je nejstarší britský hračkářský řetězec, založený v roce 1790. Patří mezi nejprestižnější výrobce hraček. První prodejna v Česku byla otevřena v roce 2016. Kromě nabídky 50 000 hraček a atrakcí návštěvníci zažijí i skutečnou džungli na Motýlí stezce. Schrack Technik se svými nouzovými svítidly vás bude na této stez­ce doprovázet.

Krajský soud v Brně

Nachází se v justičním paláci v Rooseveltově ulici. Budova je pětipodlažní a tvoří samostatný blok se dvěma vnitřními dvory. Před vstupem se tyčí dva vysoké slou­py, na jejichž vrcholcích se tyčí lvi se štíty. Jsme rádi, že naše záložní zdroje jsou součástí této jedinečné stavby.

Národní muzeum

Nejvýznamnější čeká muzejní instituce sídlí v novorenesanční historické hlavní budo­vě v horní částí Václavského náměstí v Praze. Muzeum bylo založeno v roce 1818. Za 200 let své existence má ve sbírkách světové unikáty. Od roku 2011 probíhala rozsáhlá rekonstrukce. Schrack Technik byl u toho. Postarali jsme se o kompletní metalickou a optickou infrastrukturu datové sítě. Dodávka zahrnovala 6000 optických portů, stov­ky kilometrů optických vláken zafouknutých v mikrotrubičkách, které jsme přivedli až ke stolu koncových uživatelů, tzv. Fiber-to-The-Desk. Historická budova je vybavena také desítkami rozváděčů a komponentů pro veškerou strukturovanou kabeláž.

Pobočka České národní banky v Brně

Dohlíží na chod finančního trhu v zemi, pečuje o finanční stabilitu, dbá na bezpečné fungování finančního systému v České republice. Firma Schrack Technik se stará o spolehlivost záložních zdrojů, které jsou součástí této významné budovy.

Zastávky metra Nemocnice Motol, Petřiny, Bořislavka a Nádraží Veleslavín

Nové stanice pražského metra na lince A mají společného jmenovatele – Schrack Technik. Dodali jsme průmyslové rozváděče pro trakci, technologie, osvětlení a es­kalátory. Podílíme se na obnově rozváděčů u všech stanic metra linek A, B, C.

V TOWER

Luxusní, nadčasový, neopakovatelný – taková je stavba s jedinečným výhledem na historické centrum Prahy. Při zařizování bydlení, které nemá ve střední Evropě kon­kurenci, nemohl Schrack Technik chybět. Rozvaděče MODUL 2000, nouzové osvětlení s centrálním bateriovým systémem, plošné spínače – všechny jsou označeny jeho nezaměnitelnou značkou.

Areál Slatina

Největší průmyslový areál v Brně je vyhledávaný díky své lokalitě expandující prů­myslové zóny černovické terasy, rychlé dopravní dostupnosti z letiště, dálničnímu sjezdu D1 a vlakové a autobusové dopravě. Schrack Technik dodával do areálu záložní zdroje.

Letiště Václava Havla

Historie největšího letiště v ČR sahá do roku 1929 a v současnosti náleží ke 40 nejvytíženějším letištím v Evropě. V roce 2017 se zde odbavilo téměř 15,5 milio­nu cestujících. Klíčovým faktorem letecké dopravy je bezpečnost – naše nouzová osvětlení s centrální baterií garantují nepřetržité osvětlení letištních terminálů.

Pasivní bytový dům pro seniory v Modřicích u Brna

Vysoká kvalita vnitřního prostředí, hospodaření s energiemi, ale i šetrné nakládání s dešťovou vodou – první pasivní dům pro seniory v České republice se stal nejlepší stavbou Jihomoravského kraje. Zatímco se zaměstnanci ve dne v noci starají, aby se jejich klientům dobře žilo, záložní zdroje naší firmy garantují stálou dodávku energie.

Zimní stadion ve Vyškově

Vyškovský zimní stadion je v provozu od roku 2017. Slouží nejen k veřejnému brus­lení, ale také školám, hokejovým a krasobruslařským oddílům. Na stadion jsme do­dali silové rozváděče, rozváděče měření a regulace, strukturovanou kabeláž a sys­tém nouzového osvětlení s centrálním bateriovým systémem. Věděli jsme, co nás čeká, v předchozích letech jsme vybavili i zimní stadion v Bystřici nad Pernštejnem

Maint point Karlín

Kancelářská budova na Rohanském ostrově v Praze 8-Karlíně svým neobvyklým tvarem upoutá na první pohled. Architektonicky nevšední budova zvítězila v pres­tižní realitní soutěži MIPIM Awards v kategorii nejlepších kancelářských budov.

Fasádu pravidelně střídají oranžovo-šedo-bílé fasádní pilíře, které fungují jako slunolamy. Dobíjecí stanice pro elektromobily, kterou je budova vybavena, je dalším zařízením z portfolia naší firmy.

ELI (Extreme Light Infrastructure) Dolní Břežany Mezinárodní laserové centrum

Rok realizace: 2014 - 2016

Název projektu: Unikátní laserové centrum ELI (Extreme Light Infrastructure) Dolní Břežany

Dodávané produkty: strukturovaná kabeláž Cat.7A, řešení speciální optické infrastruktury, 19“ rozvaděče do 2 datových center, záložní zdroje, plošné spínače VISIO 45 a VISIO 50

Zhotovitel: Colsys, s.r.o.

ZBB, z.ú. rozvodny/serverovny

Rok realizace: 2015 - 2016

Název projektu: Instalace nové rozvodny/serverovny pro ZBB, z.ú.

Dodávané produkty: RACK skříně

Doplňující informace: Jsme rádi, že jsme mohli pomoci občanskému sdružení Život bez bariér, které pomáhá zdravotně postiženým a seniorům se znovu začlenit do společnosti, vybudovat novou plně funkční serverovnu.

HiLASE Dolní Břežany Mezinárodní laserové centrum

Rok realizace: 2011 - 2015

Název projektu: HiLASE: Nové lasery pro průmysl a výzkum

Dodávané produkty: výzbroj rozváděčů, měření a regulace

Zhotovitel: emro s.r.o. a ATA electric s.r.o.

Výstavba trasy metra V. A Dejvická – Motol

Rok realizace: 2013,2014

Název projektu: Prodloužení trasy A pražského metra

Dodávané produkty: rozvaděčová technika

Doplňující informace: Šestikilometrové prodloužení úseku na trase A

Plavecký areál Jedenáctka

Rok realizace: 2013,2014

Název projektu: Sportovně rekreační areál Jedenáctka VS

Dodávané produkty: světelná technika: modulární osvětlovací systém Frame

QUADRIO Centrum v centru

Rok realizace: 2013

Název projektu: Multifunkční objekt Quadrio

Dodávané produkty: rozvaděčová technika, strukturovaná kabeláž

Logistické centrum Schenker Praha

Rok realizace: 2013

Název projektu: SCHENKER spol. s r. o., Business Park Rudná

Dodávané produkty: UPS 300kVA

Univerzitní kampus Bohunice

Rok realizace: 2013

Název projektu: CESEB

Dodávané produkty: rozvaděče nn

Doplňující informace: UKB je největší stavební projekt v oblasti vysokého školství ve Střední Evropě. Na ploše 42 hektarů postupně vyrostlo moderní vzdělávací a výzkumně-vývojové centrum pro pět tisíc studentů a přibližně tisíc zaměstnanců.

Mateřská školka Kometka

Rok realizace: 2013

Název projektu: Mateřská školka Kometka

Dodávané produkty: rozvaděče nn

Doplňující informace: Tato školka je součástí velké sportovní haly Bulldogs Brno.

Tunelový komplex Blanka

Rok realizace: 2012/2013

Název projektu: Tunelový komplex Blanka

Dodávané produkty: rozvaděčová technika

 

Spielberk Tower v Brně

Rok realizace: 2012

Název projektu: Office park Heršpická Brno

Dodávané produkty: rozvaděče nn a vn, DA

Doplňující informace: Spielberk Towers je dvojice výškových budov v Brně, budovy nesou označení Tower A a Tower B. Vyšší z nich je Tower B, která je díky své výšce 85 m druhou nejvyšší budovou v Brně.

Prosek Point

Rok realizace: 2009

Název projektu: Prosek Point

Dodávané produkty: rozvaděčová technika, strukturovaná kabeláž

Hotel republika

Rok realizace: 2009

Název projektu: Hotel 1. Republic

Dodávané produkty: světla

Doplňující informace: Historický čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy

Ústav molekulární genetiky - konferenční hala

Rok realizace: 2008

Název projektu: Konferenční sál Akademie věd ČR

Dodávané projekty: světla

Doplňující informace: Architekt architektonický ateliér Ypsilon

Office park Nové Butovice

Rok realizace: 2008

Název projektu: Office Park Nové Butovice

Dodávané produkty: světla