Schrack Technik spol. s r.o.
  • Schrack STORE Brno

Vítáme Vás v prodejně Schrack STORE v Brně

Skladem více než 2000 druhů produktů.

Středisko společnosti Schrack Technik v Brně bylo založeno roku 1996. Původní sídlo se nacházelo na ulici Kulkova, ale jak se středisko rozrůstalo, bylo třeba větších prostor. Proto se středisko v Brně roku 2002 přemístilo do současného Areálu Slatina na ulici Tuřanka. Důvodem bylo především výrazné navýšení obratu a tím přišel i požadavek na větší skladovací a kancelářské prostory. Areál a jeho okolí, ve kterém brněnské středisko Schrack Technik sídlí, se neustále rozvíjí a mění ve velké průmyslově – logistické centrum. Na budování a realizaci výstavby se aktivně podílíme.

Jedna ze zcela prvních prodejen Schrack Store vznikla právě v Brně a to v září roku 2009, čímž se společnost Schrack Technik a její produkty přiblížily Vám, našim zákazníkům a celé široké veřejnosti. Osobně si zde můžete prohlédnout více než 2000 druhů produktů značky Schrack Technik, získat odborné rady, informace od našich zkušených pracovníků a produkty si zakoupit.

Ti z Vás, kteří do Schrack Storu v Brně dorazí elektromobilem, mohou využít nové dobíjecí stanice, která je Vám k dispozici. Než bude Váš automobil připraven na další cestu, vypijte si u nás šálek dobré kávy či čaje.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Petr Coufal

Vedoucí střediska Brno

Kontaktní údaje

Otevírací doba prodejny           Adresa


Po - Čt: 07:00 - 16:00                             Tuřanka 1579/115c
Pá:        07:00 - 14:00                             627 00  Brno
                                                       
Tel: (+420) 548 428 803                       brno(at)schrack.cz

Fotogalerie