Schrack Technik spol. s r.o.

Domovní audio a video systémy

Domovní audio a video systémy

Domovní audio a videosystémy firmy Schrack se vyznačují nejen elegantním designem, ale i vyspělým technickým řešením. K dispozici jsou audio i videosystémy pro bytové domy, kancelářské objekty i průmyslové aplikace.

KOMPLETNÍ KATALOG KE STAŽENÍ ZDE

Schrack Technik nabízí v této sféře rozličná řešení použitelná v různých oblastech, počínaje sestavami audio a konče videosestavami. K dispozici je široká paleta designů, ale i technických řešení. Můžete se rozhodnout pro klasickou pětivodičovou kabeláž nebo pro dvouvodičový digitální systém SIMPLEBUS.
Základní KITY jsou ideální pro individuální řešení jako jsou rodinné domy s jednou nebo i dvěma bytovými jednotkami. Jsou k dispozici v provedeních audio nebo video a vyznačují se elegantním a nadčasovým designem. K jejich přednostem patří nejen jednoduchá obsluha, ale i rychlá a bezproblémová instalace. Velkou výhodou je možnost rozšíření těchto KITŮ až do 10 uživatelů.

 

 

TYPY DOMOVNÍCH TELEFONŮ 

VIDEOKITY QUADRA, 2-vodičový systém

Pro  funkci tohoto systému jsou nutné pouze 2 vodiče, které zajišťují nejen napájení celého systému ale i přenos videosignálu.

Hovorové tablo QUADRA umožňuje individuální volbu počtu tlačítek v počtu1až 4 účastníků. Systém může být rozšířen až na 4 vnitřní stanice (audio nebo video) a také doplněn dalšími produkty ze široké nabídky příslušenství ze systému SBC SIMPLEBUS COLOR.

Videokit Quadra - Smart-S

barevný video kit se 3,5" monitorem SMART-S v bílé barvě a s hovorovým tablem QUADRA. Hovorové tablo QUADRA je standardně vybaveno jedním aktivní tlačítkem, pomocí odpovídajícího nastavení DIP-přepínače může být aktivována funkce 2-4 tlačítek. Pro každé aktivní tlačítko je požadována další vnitřní stanice

Videokit Quadra - Icona

je barevná sestava sestávající z 4,3“ monitoru ICONA v bílé barvě a hovorového tabla QUADRA. Hovorové tablo QUADRA je standardně vybaveno jedním aktivním tlačítkem, které může být pomocí odpovídajícího nastavení DIP přepínače přestaveno na 2 až 4 aktivní tlačítka. Každému tlačítku je přiřazena jedna adresa / vnitřní stanice

Videokit Quadra - Mini

je barevný video kit se 4,3" monitorem MINI v bílé barvě a s hovorovým tablem QUADRA. Hovorové tablo QUADRA je standardně vybaveno jedním aktivní tlačítkem, pomocí odpovídajícího nastavení DIP-přepínače může být aktivována funkce 2-4 tlačítek. Pro každé aktivní tlačítko je požadována další vnitřní stanice

Audiokity STYLE

Audiokity STYLE jsou k dispozici ve 2-vodičovém nebo 5-vodičovém provedení. Tlačítkové tablo je vhodné jak pro zapuštěnou tak i nástěnnou montáž a díky modrému LED podsvícení se  vyznačuje obzvlášť inovativním a nadčasovým designem.Telefonní přístroj nabízí nejen jedinečný design, ale i kompaktní a prostorově úsporné provedení.

IP sady VIP

Sytém VIP je možné nasadit v různých aplikačních oblastech jako např. bytová zástavba, komerční prostory, průmysl apod. Řešení je navrženo pro připojení neomezeného počtu účastníků a umožňuje souběžné hovory bez omezení vzdáleností.
Systém umožňuje napojení na stávající rozvody strukturované kabeláže a celou instalaci lze tedy pojmout jako komplexní řešení komunikace.
Všechny funkce domovního videotelefonu lze ovládat pohodlně přes chytrý telefon nebo tablet ve vlastní síti WLAN nebo na cestách s odpovídajícím datovým připojením. Je však také možné zobrazovat záznamy kamery nebo aktivovat relé.
K tomu abyste mohli využívat možnosti sady VIP, stačí stáhnout bezplatné aplikace pro Android nebo iOS, které mají ideální grafické uživatelské rozhraní se všemi funkcemi.

 

Tradiční 5-vodičový systém

Systémy založené na 5-vodičové technologii umožňují výstavbu systémů s hlavními a vedlejšími vchody s neomezenými počty účastníků bez omezení vzdáleností. S těmito zařízeními získáte špičkové produkty s vysokým výkonem za přijatelnou cenu.

Systémy založené na 5-vodičové technologii umožňují výstavbu systémů s hlavními a vedlejšími vchody s neomezenými počty účastníků bez omezení vzdáleností. S těmito zařízeními získáte špičkové produkty s vysokým výkonem za přijatelnou cenu.

Výhody tradičního 5-vodičového systému

 • Bez omezení vzdáleností mezi vnitřními stanicemi a hovorovým tablem.
 • Vysoká flexibilita: zařízení o malém počtu účastníků mohou komunikovat i se systémy s více účastníky.
 • Možnost rozšíření systému o bezpečnostní prvky: nasazení videokamery a možnost integrace relé, zesilovačů signálu.
 • Možnost připojení telefonní linky.
 • Černobíle nebo barevně? K dispozici je libovolná volba.
 • Design: možnost volby designu vnitřní stanice stejně jako hovorového tabla ze široké produktové nabídky.

Digitální 2-vodičový systém Simplebus

Osvědčený dvouvodičový digitální systém Simplebus nabízí řadu výhod a aplikačních možností. Využijte výhody dvouvodičové technologie Schrack Technik.

 • Možnost připojení zařízení podél celé délky sběrnice.
 • Vysoký výkon.
 • Jednoduchá instalace.
 • Malá časová náročnost na instalaci a naprogramování.

Výkonové poměry systému Simplebus

 • Funkční až do vzdálenosti 1 200 metrů.
 • Více videocentrál v jednom systému.
 • Interní komunikace bez nutnosti dalších komponentů.
 • Až pro 120 000 účastníků.
 • Připojení až 500 sestav.
 • Paralelní provoz až 16 monitorů.