Schrack Technik spol. s r.o.
 • Domovní telefony

  Domovní audio a videosystémy firmy Schrack se vyznačují nejen elegantním designem, ale i vyspělým technickým řešením. K dispozici jsou audio i videosystémy pro bytové domy, kancelářské objekty i průmyslové aplikace.

Instalační video domovních telefonů COMELIT

Jak funguje instalace a programování domovních telefonů Comelit Simplebus?

Audio a video KITY

Schrack Technik nabízí v této oblasti rozličná řešení použitelná v různých oblastech, počínaje sestavami audio a konče videosestavami. K dispozici je široká paleta designů, ale i technických řešení. Můžete se rozhodnout pro klasickou pětivodičovou kabeláž nebo pro dvouvodičový digitální systém SIMPLEBUS.

Naše základní KITY jsou ideální pro individuální řešení jako jsou rodinné domy s jednou nebo i dvěma bytovými jednotkami. Jsou k dispozici v provedeních audio nebo video a vyznačují se elegantním a nadčasovým designem. K jejich přednostem patří nejen jednoduchá obsluha, ale i rychlá a bezproblémová instalace. Velkou výhodou je možnost rozšíření těchto KITŮ až do 10 uživatelů.

TYPY domovních telefonů

Domovní telefony-KITY, vnitřní jednotka
Domovní telefony-KITY, vnitřní jednotka

VIDEOKITY MAGIS obsahují monitor MAGIS v bílé barvě a jsou osazeny hovorovým tablem IKALL nebo IDEA. Monitor Magis pro nástěnnou montáž je podle provedení kitu k dispozici s barevnou nebo černobílou obrazovkou. Monitor Magis dále nabízí regulaci hlasitosti vyzváněcího tónu s možností volby „tichého vyzvánění“ – funkce Privacy. Volba vyzváněcí melodie, nastavení různých stupňů jasu a kontrastu je samozřejmostí. Monitor je standardně vybaven tlačítkem ovládání elektrického zámku, signalizací LED a odlišným vyzváněcím tónem na poschodí.

Domovní telefony s monitorem na e-shopu

Domovní telefony Audiokity STYLE
Domovní telefony Audiokity STYLE

Audiokity STYLE jsou k dispozici ve 2-vodičovém nebo 5-vodičovém provedení. Tlačítkové tablo je vhodné jak pro zapuštěnou tak i nástěnnou montáž a díky modrému LED podsvícení se vyznačuje obzvlášť inovativním a nadčasovým designem. Telefonní přístroj nabízí nejen jedinečný design, ale i kompaktní a prostorově úsporné provedení.

Audiosady domovních telefonů na e-shopu

Domovní telefony - Videokit Planux
Domovní telefony - Videokit Planux

Videokity Planux jsou vybaveny barevným monitorem Planux a hovorovým tablem IKALL. Hovorové tablo vyniká nadčasovým designem a monitor Planux je vybaven dotykovou klávesnicí. Také tento kit je vybaven funkcí “tichého vyzvánění“, ale i funkcí intercom pro interní komunikaci mezi účastníky. Planux kit může být jako základní stanice rozšířen až o deset vedlejších stanic.

Domovní telefony s monitorem na e-shopu

Domovní telefony - Videokit Smart
Domovní telefony - Videokit Smart

Videokity Smart jsou dodávány v provedení pro jednoho nebo dva účastníky. Obsahují hovorové tablo IDEA nebo IKALL a nový monitor SMART. U tohoto kitu se podařilo díky minimálním rozměrům monitoru maximálně redukovat místo potřebné pro instalaci. Videokit Smart je vybaven rovněž funkcemi Privacy a Intercom. Pro využití funkce Intercom je nutné u provedení pro jednoho účastníka rozšířit sestavu minimálně o jeden monitor.  Tato sestava může být použita jako základní sestava až pro osm bytových jednotek. Také rozšíření této sestavy o dvě nebo více hovorových tabel a až tří monitorů pro bytovou jednotku je samozřejmostí.

Domovní telefony s monitorem na e-shopu

Digitální 2-vodičový systém Simplebus

Osvědčený dvouvodičový digitální systém Simplebus nabízí řadu výhod a aplikačních možností. Využijte výhody dvouvodičové technologie Schrack Technik.

 • Možnost připojení zařízení podél celé délky sběrnice
 • Vysoký výkon
 • Jednoduchá instalace
 • Malá časová náročnost na instalaci a naprogramování

Výkonové poměry systému Simplebus

 • Funkční až do vzdálenosti 1 200 metrů
 • Více videocentrál v jednom systému
 • Interní komunikace bez nutnosti dalších komponentů
 • Až pro 120 000 účastníků
 • Připojení až 500 sestav
 • Paralelní provoz až 16 monitorů

Využijte možnosti zdokonaleného systému menší časové náročnosti instalace i nižších nákladů zařízení od firmy Schrack Technik.

Audio jednotky SIMPLEBUS, 2 vodiče na e-shopu

Tradiční 5-vodičový systém

Systémy založené na 5-vodičové technologii umožňují výstavbu systémů s hlavními a vedlejšími vchody s neomezenými počty účastníků bez omezení vzdáleností. S těmito zařízeními získáte špičkové produkty s vysokým výkonem za přijatelnou cenu.

Výhody tradičního 5-vodičového systému

 • Bez omezení vzdáleností mezi vnitřními stanicemi a hovorovým tablem.
 • Vysoká flexibilita: zařízení o malém počtu účastníků mohou komunikovat i se systémy s více účastníky.
 • Možnost rozšíření systému o bezpečnostní prvky: nasazení videokamery a možnost integrace relé, zesilovačů signálu.
 • Možnost připojení telefonní linky.
 • Černobíle nebo barevně? K dispozici je libovolná volba.
 • Design: možnost volby designu vnitřní stanice stejně jako hovorového tabla ze široké produktové nabídky.

Využijte maximální flexibility systémů Schrack Technik za příznivé ceny.

Více informací z produktového pilíře Budovy:

IKALL - Stylová audio/video komunikace
IKALL

IKALL – domovní audio/video systém ve špičkovém designu a technologií Simplebus.

Nové barevné rámečky VISIO 45
Barevné rámečky VISIO 45

Přinášíme Vám zcela nová barevná provedení rámečků plošných spínačů VISIO 45.