Schrack Digital svět

Nástroje Schrack Digital, jak ze samotného označení vyplývá, zahrnují moderní online interaktivní nástroje pro Vaše ještě úspěšnější podnikání. Od funkcí elektronického obchodu, přes e-katalogy online až po náročnější softwary pro projektování!

Společnost Schrack Technik jde vždy s dobou! Vaše výhody spolupráce si můžete užívat nejen offline, ale také online prostřednictvím našich webových stránek nebo mobilní aplikace Schrack LiVE:

Vaše výhody se Schrackem online:

  • Jen dva prokliky k Vašim oblíbeným produktům
  • Technické listy a instruktážní videa
  • Interaktivní listovací katalogy online
  • Rychlý a pohodlný nákup přes Eshop
  • Přehled Vašich objednávek a faktur
  • Odborně-technická školení, workshopy

www.schrack.cz

Na stránkách Schrack Technik máte k dispozici přehled všech produktů, informací o dostupnosti, cenách, ale také technické listy, katalogy a dalších mnoho užitečných informací, které Vám ulehčí Vaší každodenní práci.

Hledáte konkrétní produkt? Najdete ho pomocí rychlého vyhledávání zadáním klíčového slova do vyhledávače v pravém horním rohu stránky. Vybrané položky si můžete v eshopu zakoupit po přihlášení do Vašeho účtu.

Seznamte se s funkcemi webových stránek a Eshopu Schrack Technik! Pravidelně pro Vás doplňujeme instruktážní texty a videa:

Schrack Live APP

Schrack Technik, jako dlouholetý partner v oblasti elektrotechniky, přináší možnost nakupovat také pomocí mobilní aplikace.

Díky podpoře Schrack Techik APP máte všechny potřebné informace o produktech k dispozici kdekoliv a okamžitě! Informace o produktech, odpovědi na technické otázky, objednávky, identifikace produktů na základě EAN kódu a prověření dostupnosti produktů na všech kamenných pobočkách Schrack Technik.

Chcete si stáhnout aplikaci do svého mobilního telefonu?

Ještě nejste našim zákazníkem a rádi byste nakupovali online?