Schrack Technik spol. s r.o.
  • OUTLET CENTRUM

    V našem širokém portfoliu najdete mnoho produktů za výrazně nižší ceny! Vše se stejnou garancí vysoké kvality, za kterou si stojíme. Nepřehlédněte tuto novinku a prohlédněte si výprodejové a výběhové produkty!

V dnešním světě je tempo vývoje nových produktů v oblasti elektroinstalace stále rychlejší. Denně přicházejí na trh výrobky nové generace, nových inovací. A to je vynikající příležitost právě pro Vás!

V případě, že hledáte kvalitní produkty za ještě příznivější cenu, nepřehlédněte naše OUTLET centrum, kde v každém produktovém pilíři (od Energie až po Osvětlení) najdete množství výběhových a výprodejových produktů za skvělé ceny. Všechny produkty v našem OUTLET centru jsou samozřejmě nové a nepoužité!

POZOR! Množství produktů v našem Schrack OUTLET centru je omezené. Nezmeškejte příležitost získat kvalitní výrobky za atraktivní ceny!

Přehled výběhových produktů v OUTLET centru jedním proklikem!

Výběhové a výprodejové produkty najdete v jednotlivých produktových skupinách v horním "mouseover" menu domovské stránky. Stačí na něj najet kurzorem myši.

Link na výběhové a výprodejové produkty sa nachází také přímo v konkrétních kategoriích výrobků v eshopu po levé straně okna.

Jakmile se dostanete na podstránku přímo konkrétního produktu ve Výprodeji, objeví se u něho popisek Výprodej, aktuální akčí cena, původní cena a hodnota v CZK, kterou ušetříte koupí tohoto produktu.