Schrack Technik spol. s r.o.

Spínací hodiny a soumrakové spínače

  • Digitální spínací hodiny
  • Analogové spínací hodiny
  • Soumrakové spínače

Spínací hodiny a soumrakové spínače

Nezávisle na tom zda se jedná o analogové, digitální spínací hodiny nebo soumrakové spínače, najdete u firmy Schrack rozmanitý výběr špičkových produktů

Digitální spínací hodiny

Digitální spínací hodiny jsou k dispozici s různými programy. Existuje mnoho provedení s týdenním, ročním nebo Astro programem, nebo i s možností volby programu cyklus nebo impulz. Spínací hodiny jsou určeny k montáži na DIN lištu. U ročních spínacích hodin lze definovat svátky a jsou vhodné např. pro řízení osvětlení výkladních skříní nebo různých školních aplikací.

Digitální spínací hodiny na e-shopu

 

 

Analogové spínací hodiny

Programování analogových spínacích hodin Schrack se provádí přepínacími segmenty. U denních spínacích hodin lze nastavení segmentů rychle odečíst a i jednoduše měnit. Existují dvě různé verze analogových spínacích hodin - s rezervou chodu (s baterií) nebo bez rezervy chodu (bez baterie).

Analogové spínací hodiny na e-shopu

 

 

Soumrakové spínače

Soumrakové spínače Schrack spínají na základě nastavení světelných hodnot v závislosti na hodnotě intenzity okolního osvětlení, takže osvětlení lze energeticky efektivně ovládat. Soumrakové spínače jsou určeny k montáži na DIN lištu nebo k nástěnné montáži.

Stmívače na e-shopu

Programovací set pro roční spínací hodiny

S příslušným software pro 2 a 4 kanálové roční spínací hodiny je jejich naprogramování jednoduché a rychlé. S programovací sadou lze programovat nejen roční spínací funkce ale i hodnoty impulzních a cyklických časů stejně tak jako Astro funkce. Rovněž naprogramování časů svátků lze provést pomocí software velmi jednoduše.

Tempus D - PC programovací set včetně softwaru v našem e-shopu

Astro spínací hodiny

Výběrem zadané země a města jsou automaticky stanoveny Astro spínací časy včetně odpovídajících časů západů a východů slunce. Tímto způsobem jsou zadány časy spínání hodin. Astro spínací hodiny jsou vhodné např. k řízení pouličního osvětlení.

Astro spínací hodiny na e-shopu Schrack Technik