Schrack Technik spol. s r.o.
  • Relé do plošných spojů

    Snadné pájení kontaktů relé Schrack Technik.
Proudové relé
Proudové relé

Kvalita ve výrobě je naprosto klíčová. Monitorovací relé od schrack Technik jsou postavena na bázi špičkových technologií.

Fázové relé
Fázové relé

Sledování stavu fází, asymetrie a výpadky: situace, o které se postarají fázová monitorovací relé od Schrack Technik.

Hladinové relé
Hladinové relé

Specifické aplikace požadují špičková řešení: Spolehlivé sledování stavu úrovně pomocí relé Schrack Technik.

Termistorové relé
Termistorové relé

Mějte připojené zařízení vždy pod kontrolou pomocí termistorového relé.

Měřicí a monitorovací relé
Meřící relé

Optimální ochrana Vašeho systému pomocí měřicích a monitorovacích relé od Schrack Technik.

Relé do plošných spojů

Print relé, nebo též pajecí relé, jsou určené pro instalaci do desek plošných spojů. Kontakty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou vybrány právě z důvodu dané technologie (pájení). Je jasné, že existuje několik variant a provedení relé do plošných spojů:

Bistabilní relé PE

Používá se pro průmyslovou elektrotechniku, bílou techniku a bateriové přístroje. Cívka relé (příkon 200 mW) může být mono nebo bistabilní, rozsah 3 – 48 VDC. Relé mívají zpravidla jeden přepínací nebo zapínací kontakt (5 A).

Miniaturní relé RE: “Dobré věci se vyznačují malým balením”

Miniaturní relé Schrack Technik řady RE nalezneme zejména v oblasti bílé techniky a ovladacích programovatelných prvcích. Jeden zapínací kontakt (5 A). Příkon cívky zůstává stejný jako v případě relé PE.

Více prostoru s ultratenkými relé SNR

5 mm – to je šířka ultratenkých relé Schrack Technik řady SNR. Pomáhají optimalizovat náklady na výrobu součástek na deskách plošných spojích. Mají jeden zapínací nebo přepínací kontakt (6 A). Stejnosměrná cívka s napětím 5 až 60 VDC.

Relé řady RY II

Cívka s rozsahem 5 až 60 VDC a proudem 8 A. Relé se používají v časovačích a spínacích hodinách, pro ovládání topení a lze je využít též jako časová relé.

Relé řady RZ

Jedná se o zástupce z řady tzv. výkonových relé (12 nebo 16 A) s jedním zapínacím nebo přepínacím kontaktem. Jsou univerzálně použitelné, napětí cívky 5 až 48 VDC.

Průmyslové aplikace s vysokou teplotou prostředí – ideální podmínky pro relé řady RT

Výkonová relé řady RT jsou určena pro náročné podmínky výrobních aplikací a systémů. Izolační pevnost “cívka/kontakt” je 4 kV. Běžné provozní podmínky jsou na úrovni 85 ˚C. Vyznačují se nízkou stavební výškou (15,7 mm). Jsou v provedení do plošného spoje nebo i na DIN lištu. Mezi typické aplikace patří systémy automatizace kotlů a časová spínací technika. Provedení s pozlacenými kontakty a vyšším spínacím proudem na vyžádání.

Univerzální využití – to jsou relé řady MT/RM

Ralé Schrack Technik řady MT/RM představují multifunkční relé v celkové nabídce. Jejich oblast využití je opravdu široká. Patice mají možnost zasunutí časových, ochranných nebo signalizačních modulů. Sepnutý stav je mechanicky aretován integrovanou páčkou. Možnost montáže na lištu DIN nebo do desky plošného spoje.