Schrack Technik spol. s r.o.
  • Osvětlení terasy

    Vytvořte si příjemnou atmosféru na vaší terase, verandě, balkóně nebo lodžii. S osvětlením teras od Schrack Technik to hravě zvládnete.

Katalog venkovního osvětlení Outdoor Solutions 2014

Osvětlení terasy

Inspirujte se v našem úzce specializovaném katalogu – OUTDOOR - SOLUTIONS 2014. Na jeho 178 stranách naleznete odborné a technické informace vybraných produktů venkovní světelné techniky jako jsou venkovní lampy, osvětlení chodníků, bazénů, zahrad, venkovních objektů, zdí, vestavná svítidla a mnoho dalšího. Jedná se o designový přehledový katalog v anglickém jazyce.

Prolistujte si katalog online

Fotogalerie

Osvětlení terasy, obytné plochy v přírodě

Užijte si společné chvilky na terase stejně jako je tomu v obývacím pokoji. Osvětlení na vaší verandě, terase, lodžii nebo balkónu může vytvořit romantickou atmosféru odpovídající vašemu vkusu a stylu použitého nábytku. Atraktivní a přesto dostatečné osvětlení zajistí pohodu ve večerních hodinách při posezení s přáteli. Nebo proměňte vaši terasu v klidné místo na čtení dobré knihy i večer, ale bez nepříjemného oslnění, které by jinak unavovalo vaše oči.

Terasa představuje vhodný prostor pro umístění volně stojících svítidel nebo sloupků. Také můžete použít nástěnná svítidla pro nasvětlení přiléhající fasády. Volně stojící lampy nebo světelné objekty mohou být designově v souladu s charakterem svítidel použitých v interiéru. Stojací lampy mohou sloužit jako designové prvky, které zdůrazňují specifické oblasti. Jejich příjemné měkké světlo vytváří úžasně příjemné osvětlení na vaší verandě nebo terase.
S využitím světla v exteriéru lze vytvořit architektonicky zajímavý počin a nabízí se Vám tak nepřeberné množství, jak proměnit terasu v něco zvláštního. To platí bez ohledu na to, zda chcete romantické útočiště pro vlahé letní večery, nebo dát nějaké moderní zvýraznění na vaší zahradě.