Schrack Technik spol. s r.o.
  • Osvětlení chodníků

    S našimi svítidly určenými pro venkovní chodníky si budete připadat jako hvězda v záři reflektorů a to bez paparazzi! Užívejte si stylově osvětlených cest, romantickou zahradní atmosféru a vychutnejte si tak pocit bezpečí v noci.

Více informací k osvětlení zahrad

Osvětlení objektů
Osvětlení objektů

Pomocí vhodného osvětlení objektů přetvoříte Vaší zahradu v harmonický celek s mnoha zajímavými akcenty.

Dekorativní osvětlení
Dekorativní osvětlení

Pro zvýraznění designu Vaší zahrady využijte moderní dekorativní osvětlení Schrack Technik.

Nechte se inspirovat!

Osvětlení chodníků - bezpečnými kroky až ke vchodu!

Rovnoměrné osvětlení zajišťuje bezpečnou orientaci a pohyb. S citem navržená soustava pomáhá zdůraznit prostor a jeho hlavní prvky i v nočních hodinách. Dále vytváří příjemnou atmosféru ve vaší zahradě a je vždy doslova onou třešničkou vaší residence. Osvětlení Vás může provázet doslova až ke vchodu, abyste se cítili v bezpečí -ať už si chcete vyjít večer do města, vynést odpad po setmění nebo se bez komplikací dostat domů pozdě v noci, aniž byste byli nuceni tápat ve tmě, to vše potřebuje osvětlení cesty. Ideální jsou svítidla sloupkového typu, popř. svítidla volně stojící, lemující cestu a udávající směr. Tyto typy svítidel jsou vlastně také dekoračními předměty ve vaší zahradě i za denního světla.

Schrack eshop nabízí svítidla volně stojící a patníková svítidla v široké škále typů a vzorů.

Pro osvětlení chodníčků se zvláštním charakterem je nejlepší použít velmi nízká světla, převyšující jen pár centimetrů úroveň pochozí plochy nebo volně stojící svítidla ve vzhledu malých pouličních lamp. Dalším typem svítidel vhodných pro osvětlení vašeho chodníku jsou vestavná zemní světla. Tato svítidla jsou zcela nenápadná za denního světla, ale po setmění ukazují o to lépe správnou cestu vám i vašim hostům. Při instalaci nezapomeňte věnovat pozornost našim pokynům pro správnou instalaci vestavných svítidel, pokud máte v plánu je používat pro nasvícení ve vaší zahradě.

Kromě toho že světla zajišťují osvětlení a přístup k vašemu domu, měla by korespondovat stylu vaší zahrady. V závislosti na dispozicích si můžete vybrat, zda osadíte svítidla podél jedné strany cesty nebo po obou stranách. Samozřejmě je také možné namontovat sloupková svítidla sice po obou stranách avšak ve větší rozteči, a přitom střídat jednotlivé strany a pozice.

Všechna svítidla Schrack Technik jsou v souladu se standardy pro venkovní osvětlení. Konstrukce a materiály používané u svítidel v našem sortimentu jsou vybrány tak, aby byly vhodné pro náročné požadavky a použití v exteriéru.

Svítidla v eshopu