Schrack Technik spol. s r.o.
  • Zahradní osvětlení

    Připravte se na léto - se zahradním osvětlením od Schrack Technik naladíte svoji zahradu na letní náladu. Naše zahradní osvětlení je nejen funkční, ale také vytváří dobrou náladu a atmosféru.

Venkovního osvětlení od Schracku

Zahradní osvětlení

Fotogalerie

Zahradní osvětlení - pro pocit spokojenosti

Osvětlení zahrady zahrnuje celou řadu různých oblastí, kde osvětlení aplikovat. Můžeme uvažovat o osvětlení terasy, osvětlení chodníků, osvětlení objektů v zahradě, dekorativní osvětlení či osvětlení fasád a domů. Na rozdíl od svítidel určených pro použití v interiéru, se většina zahradního osvětlení používá jako dekorativní záležitost, která pomáhá vtisknout individuální tvář Vaší zahradě.

Rozhodnutí, týkající se osvětlení Vaší zahrady, jsou stejně důležitá jako výběr osvětlení v obytném prostoru. Nejdůležitější je docílit příjemného prostředí, které pomáhá vytvářet dobrou náladu, abyste si mohli vychutnat Vaši zahradu stejně, jako si můžete vychutnat Váš domov. Je to snadné, pokud se postaráte nejen o výběr svítidel, ale také o vhodnou volbu světelného zdroje pro venkovní použití. Samozřejmě, svítidla a lampy pro použití venku musí být odolné proti povětrnostním vlivům. Proto je vždy bezpečné, ohlížet se po spolehlivých světelných zdrojích a svítidlech nejvyšší kvality. Jen tak můžete předejít případným úrazům elektrickým proudem nebo jiným neočekávaným příhodám. Při nákupu zahradního osvětlení je důležité být informován o odolnosti svítidel vůči působícím vlivům. Pokud jsou Vaše zahradní světla venku, a jsou umístěna na místě nekrytém střechou, musíte použít třídu ochrany IP44 nebo vyšší. Zahradní osvětlení u vody nebo dokonce pod vodou k osvětlení Vašeho zahradního jezírka vyžaduje nejvyšší třídu ochrany IP68.

Po setmění Vám bude zahradní osvětlení vytvářet příjemnou atmosféru a bude přispívat k tomu, abyste se cítili v bezpečí. Vaše nové osvětlení Vám umožní si vychutnávat zahradu po celý rok. Nebo můžete zůstat pohodlně v obývacím pokoji a vychutnat si krásný pohled z tepla domova.

 

Svítidla v eshopu

Osvětlení fasád a domů
Osvětlení fasád a domů

To správné osvětlení fasád a domů či osvětlení parkoviště od Schrack Technik. Přečtěte si více!

Dekorativní osvětlení
Dekorativní osvětlení

Pro zvýraznění designu Vaší zahrady využijte moderní dekorativní osvětlení Schrack Technik.

Osvětlení terasy
Osvětlení terasy

Vytvořte si příjemnou atmosféru ze širokého portfolia osvětlení teras od Schrack Technik.