Schrack Technik spol. s r.o.
  • Osvětlení obývacího pokoje

    Obývací pokoj je pravděpodobně tou oblastí, která vytváří díky osvětlení nejsilnější dojem z celého obydlí. Osvětlení obývacího pokoje by proto mělo poskytnout smysluplné řešení, ale i různé akcenty pro vytvoření nálady, a současně zajistit příjemnou atmosféru v místnosti.

Další inspirace z osvětlení obytných prostor Schrack Technik

Osvětlení schodiště
Osvětlení schodiště

Zvolte si to správné a vhodné osvětlení schodiště, nejen z důvodu bezpečnosti, ale i z estetického pohledu. Vybírejte u nás!

Osvětlení kuchyní
Osvětlení kuchyní

Vyberte si z mnoha typů a druhů osvětlení, vhodných pro Vaši kuchyň, místa, kde vznikají ty nejlepší kulinářské zážitky!

Osvětlení kanceláří
Osvětlení kanceláří

Světelná technika Schrack Technik do Vaší kanceláře je tou správnou volbou pro každou činnost!

Osvětlení obývacího pokoje - Fotogalerie!

Osvětlení obývacího pokoje - při nepřímém osvětlení nezapomeňte na akcenty!

Obývací pokoj je jednou z nejpoužívanějších místností v domě. Optimální osvětlení obývacího pokoje jakožto víceúčelového prostoru proto musí splňovat různé požadavky.

Osvětlení obývacího pokoje - které svítidlo je vhodné?

Jako hlavní zdroj světla se používá stropní svítidlo, které dokáže rozzářit celou místnost. Kromě toho, stropní svítidla nabízejí možnost vytvořit harmonické regulace rozložení světla v celé místnosti. V místech na čtení nebo pro pracovní osvětlení je důležité mít lokální přímé světlo, které lze docílit pomocí stojanových či stolních lamp.

Abychom v obývacím pokoji docílili příjemného a útulného prostředí, je možné využít stmívatelných svítidel nebo stmívatelných světelných zdrojů. Je také možné pomocí různých bodových nebo LED svítidel zdůraznit umělecké kusy nebo jiné klíčové prvky místnosti, obohatit tak celkovou koncepci a dodat tak prostoru individuální charakter.

Pro osvětlení obývacího pokoje lze využít i lištových přípojnicových systémů nebo lankových systémů, které umožňují kombinovat celkové a akcentové osvětlení. Dalším způsobem, jak vyřešit osvětlení obývacího pokoje, je využití závěsných svítidel nebo systémů, popřípadě lze pro celkové osvětlení obývacího pokoje použít vestavných svítidel, downlightů nebo bodových svítidel.

Osvětlení obývacího pokoje pro každého

Osvětlení obývacího pokoje je možné uzpůsobit vkusu každého jednotlivce, mělo by zajistit optimální atmosféru vhodnou pro aktivní odpočinek. Schrack Technik nabízí bohatý sortiment svítidel vhodných pro obývací pokoje, které jsou k dispozici v různých stylech. Ať už dáváte přednost modernímu či minimalistickému pojetí obývacího pokoje, nebo chcete vytvořit elegantní a výrazově bohatý styl obývacího pokoje, Schrack Technik má pro každého kompletní nabídku osvětlení.

Produkty vhodné do interiéru na e-shopu Schrack Technik

Zde naleznete všechna dostupná interiérová svítidla z našeho sortimentu na e-shopu:

Interiérová svítidla na e-shopu Schrack Technik