Schrack Technik spol. s r.o.
  • Osvětlení obytných prostor

    Osvětlení obytných prostor

    Útulný domov je jedním z nejdůležitějších základů našeho života. Schrack Technik nabízí v oblasti domácího osvětlení komplexní řešení vhodné pro interiérový design.

Osvětlení do domácností, kanceláří, komerčních prostor, hotelů či rezidencí!

U nás naleznete produkty jako jsou:

stolní lampy, závěsná svítidla, osvětlení stěn, stropní osvětlení, osvětlení schodiště, bodová svítidla, sloupková svítidla, závěsné systémy osvětlení, zemní osvětlení, světlomety a nasvětlovací svítidla, stropní svítidla, dekorativní osvětlení mobilního typu, dekorativní LED pásky, profily...a mnoho dalšího!

 

Máte-li zájem o další světelné katalogy, můžete si je objednat v tištěné verzi přímo domů nebo prolistovat online ZDE!

Svítidla interiérová v online ESHOPU

Svítidla exteriérová v online ESHOPU

LED, světelné zdroje a příslušenství v online ESHOPU

Další světlená řešení z portfolia Schrack Technik

Osvětlení kanceláří
Osvětlení kanceláří

Světelná technika Schrack Technik do Vaší kanceláře je tou správnou volbou pro každou činnost!

LED pásky a LED Flex Pásky - Tipy pro profesionály
Led pásky

S LED pásky a LED Flex pásky vytvoříte barevné akcenty dle Vašich představ! Tipy pro profesionály.

Osvětlení obytných prostor - Najděte tu správnou inspiraci pro Váš domov!

Tipy a triky pro domácí osvětlení

Chcete-li mít moderní a pohodlné osvětlení obývacího pokoje, obvykle nestačí jediný zdroj světla! Vhodné koncepty osvětlení pro bytové osvětlení jsou tvořeny spíše pečlivou kombinací různých druhů svítidel v místnosti.

Možnosti při osvětlení obytných prostor

Existuje celá řada možností, jak dokonale osvětlit pokoj. Ať už jde o osvětlení ložnice, kuchyně, obývacího pokoje, koupelnové osvětlení nebo osvětlení jídelny – je důležité nezapomenout na správnou náladu každého obytného prostoru!

V obývacím pokoji se jedná v první řadě o celkové osvětlení místnosti. K tomu můžeme využít zejména závěsných nebo jiných stropních svítidel. Je vhodné se dopředu zamyslet a vytvořit plánek s přepokládaným umístěním svítidel, protože v obytném prostoru není nic víc nepříjemného, než výrazně přesvětlená obytná místnost. Vytvořte různé varianty, které berou v úvahu i prvky s nepřímým osvětlením a přispějí tak ke zvýšení Vašeho pohodlí a útulnosti domova.

Osvětlení obytné místnosti - neomezený prostor pro realizaci

LED pásky a LED svítidla jsou vhodným řešením pro vytvoření akcentů v obývacím pokoji nebo v jiné místnosti. Zapuštěné osvětlení lze začlenit do nábytku a vytvořit tak zajímavé světelné efekty. Stojací lampy lze použít pro osvětlení míst pro čtení Vaší oblíbené knihy a závěsná svítidla např. nad Váš jídelní stůl či barový pult!

Naše široká škála bytových svítidel Vám nabízí možnost najít to správné řešení pro jakýkoli účel osvětlení. Slaďte osvětlení z našeho portfolia se stylem Vašeho bydlení!