Schrack Technik spol. s r.o.
  • Osvětlení kuchyní

    Osvětlení kuchyně pro jedinečný zážitek z vaření - s reflektory, přípojnicovými systémy a mnoha dalšími nápady od společnosti Schrack Technik.

Více k osvětlení obytných prostor

Osvětlení obývacího pokoje
Osvětlení obývacího pokoje

Perfektní světelné řešení do obývacích prostor. Od stolních lamp, přes stropní svítidla až po lankové systémy osvětlení.

Osvětlení jídelny
Osvětlení jídelny

Jídelní prostor si zaslouží stylové a příjemné osvětlení. Vyberte si ze širokého portfolia produktů Schrack Technik.

Osvětlení koupelen
Osvětlení koupelen

Osvětlení koupelny či wellness zóny je velice důležitou záležitostí i ve vztahu k bezpečnosti. Na co si dát pozor? Více ZDE.

Osvětlení kuchyní - Insirujte se u nás!

Osvětlení kuchyně

V kuchyni se nacházíme doslova na horké půdě – a proto téma osvětlení kuchyně není radno nijak podceňovat. Musí být nejen dostatečně výkonné, ale i vizuálně atraktivní a musí celkově zajišťovat dobré světlo. Využijte pro osvětlení kuchyňské linky naše svítidla pod skříňky nebo vhodně umístěná bodová svítidla a umocněte váš zážitek z vaření. Zejména v kuchyni, je důležité, aby každá oblast byla dobře osvětlená, nevznikaly žádné stíny. S využitím přípojnicových systémů můžete dokonale osvětlit každý kout kuchyně. Přisazená stropní a nástěnná svítidla zajistí základní osvětlenost, mohou být také vnímána jako dekorativní prvek, který musí poskytovat jasné a dostatečně silné světlo. Produkty Schrack Technik spojují moderní světelný design a funkčnost a přínáší do vaší kuchyně to správné osvětlení. Přejeme DOBROU CHUŤ!

Produkty vhodné do interiéru na e-shopu Schrack Technik

Zde naleznete všechna dostupná interiérová svítidla z našeho sortimentu:

Interiérová svítidla na e-shopu Schrack Technik