Schrack Technik spol. s r.o.
  • Osvětlení kanceláří

    Osvětlení kanceláří od Schrack Technik! Zvyšte Vaši efektivitu práce, udržujte se v kondici. Náš systém osvětlení kanceláří disponuje vysokou kvalitou, zvyšující produktivitu a pohodu při Vaší práci.

Osvětlení kanceláří – správné osvětlení pro každou činnost

Vhodné osvětlení administrativních prostorů je důležité, bez ohledu na to, zda se jedná o velkoprostorovou kancelář nebo práci z domova, tzv. "home office". Vhodnně zvolené osvětlení přispívá k zefektivnění pracovních úkolů, zabraňuje únavě očí a odbourává předčasný vznik únavy. Světlo utváří zrakovou pohodu a napomáhá uchovat vitalitu pracovníků.

Zde naleznete veškeré produkty z portfolia interiérového osvětlení Schrack Technik!

INTERIÉROVÉ OSVĚTLENÍ V E-SHOPU SCHRACK TECHNIK

Osvětlení kanceláří – administrativní prostory

Svítidlo WORK LIGHT závěsné

Kvalitní osvětlení realizované na míru potřebám pracovníků je základním požadavkem pro zajištění přijatelného světelného prostředí u administrativních pracovišť. Kromě přímé osvětlenosti je dalším klíčovým faktorem úroveň osvětlení souvisejícího prostoru. Dobře osvětlené pracoviště je důležité pro udržení efektivity práce a zdraví zaměstnanců. Věnovat náležitou pozornost a zabránit zbytečnému oslnění na pracovišti, které může způsobovat únavu zraku až nepříjemné bolení hlavy, je dalším důležitým faktorem.

Oops, an error occurred! Code: 202201222337288c3e49e5

Katalog LIFESTYLE 2014

Katalog Lifestyle 2014

Katalog LIFESTYLE - řešení pro kancelářské prostory i home office

Náš specializovaný katalog Lifestyle 2014 nabízí nejen vhodná řešení pro osvětlení domácností, ale zahrnuje také řešení pro osvětlení kanceláří (Home Office).

Naleznete v něm nová a moderní řešení osvětlení do kanceláří, která usnadňují každodenní práci, chrání vaše zdraví a dodává každému profesionalitu a styl na pracovišti.

Prolistovat katalog LIFESTYLE 2014 online

Fotogalerie - Nechte se inspirovat...

Více informací k osvětlení

Zahradní osvětlení
Zahradní osvětlení

Cítit se dobře a odpočinout si ve své vlastní zahradě. Díky zahradnímu osvětlení od Schrack Technik to není žádný problém.

Veřejné osvětlení
Veřejné osvětlení

Veřejné osvětlení od Schrack Technik je ekonomické, chránící naše životní prostředí a bezpečnost na silnicích.

Osvětlení
Osvětlení

Představujeme Vám široké portfolio svítidel, od zahradního osvětlení, přes osvětlení kanceláří až k osvětlení jídelny.