Schrack Technik spol. s r.o.
  • Osvětlení jídelny

    Pro perfektní osvětlení jídelny se používají různá svítidla, z nichž každá slouží jinému účelu. Závěsná svítidla nad váš jídelní stůl jsou vhodným příkladem a navíc zajišťují základní osvětlenost místnosti.

Další informace k osvětlení Schrack Technik

Osvětlení koupelen
Osvětlení koupelen

Osvětlení koupelny či wellness zóny je velice důležitou záležitostí i ve vztahu k bezpečnosti. Na co si dát pozor? Více ZDE.

Osvětlení kuchyní
Osvětlení kuchyní

Vyberte si z mnoha typů a druhů osvětlení, vhodných pro Vaši kuchyň, místa, kde vznikají ty nejlepší kulinářské zážitky!

Osvětlení obývacího pokoje
Osvětlení obývacího pokoje

Perfektní světelné řešení do obývacích prostor. Od stolních lamp, přes stropní svítidla až po lankové systémy osvětlení.

Osvětlení jídelního prostoru - Inspirujte se!

Osvětlení jídelny - světlo nad stolem

Svítidla pro osvětlení jídelního prostoru, to už dávno nejsou pouze obyčejná svítidla. V moderních kuchyních je jídelní kout v dnešní době často oddělen od kuchyně pouze nábytkem. Nicméně, osvětlení jídelny je jiné než osvětlení kuchyně, ale i tak je velmi důležité. Ať už hodláme pozvat na večeři sousedy, nebo se jedná o každodenní jídlo s rodinou, musí osvětlení v jídelním prostoru nabídnout zdařilý světelný design a také dostatek denního světla. Jídelní kout by měl být optimálně osvětlen a samozřejmě také být přesvědčivý z hlediska útulnosti.

Správné svítidlo pro osvětlení jídelního prostoru

Stropní a závěsná svítidla

Populární svítidla pro osvětlení jídelního prostoru jsou stropní svítidla nebo závěsné lampy, které zajišťují optimální osvětlení jídelního stolu. Výborně se hodí podlouhlá závěsná tělesa, bývají osazena více světelnými zdroji, pro optimální osvětlení obdélníkového stolu. Pro kruhové nebo čtvercové stoly bývá dostačující lampa s jedním světelným zdrojem, která rovnoměrně osvětluje stůl a  jeho okolí. Každopádně takové svítidlo není jen pouhým zdrojem světla, jedná se o ústřední bod každého jídelního prostoru a první věc, které si vaši hosté povšimnou.

Svítidla nástěnná a vestavná do stěny

Nástěnná svítidla nebo vestavná svítidla do stěny mohou být použita jako dekorativní prostředek, a také slouží jako doplňující zdroj světla pro osvětlení jídelního prostoru.

Přípojnicové a lankové systémy

Také přípojnicové systémy a jim podobné, jako např. lankové systémy jsou vhodné pro osvětlení jídelny. Osvětlení jídelního stolu pomocí lištového nebo lankového systému při osazení vhodnými svítidly napomůže ideálnímu osvětlení vaší jídelny. Další výhodou směrovatelných reflektorů je možnost flexibilního osvětlení podle individuálních potřeb, mohou zabránit případnému oslnění a dalším nevhodným efektům.

Projděte si naši nabídku a načerpejte nápady pro osvětlení vašeho jídelního prostoru.

Produkty vhodné do interiéru na e-shopu Schrack Technik

Zde naleznete všechna dostupná interiérová svítidla z našeho sortimentu na e-shopu:

Interiérová svítidla na e-shopu Schrack Technik