Schrack Technik spol. s r.o.
  • Osvětlení do ložnice

    Světelná řešení do ložnice zahrnují stropní svítidla, závěsná svítidla, nástěnná svítidla či stolní a stojací lampy a lampičky různých velikostí. Svítidla tohoto typu by měla podtrhnout klidovou atmosféru! Užijte si Vaše chvíle strávené v ložnici s individuálními typy osvětlení od Schrack Technik!

Více k osvětlení Schrack Technik

Osvětlení koupelen
Osvětlení koupelen

Osvětlení koupelny či wellness zóny je velice důležitou záležitostí i ve vztahu k bezpečnosti. Na co si dát pozor? Více ZDE.

Osvětlení kuchyní
Osvětlení kuchyní

Vyberte si z mnoha typů a druhů osvětlení, vhodných pro Vaši kuchyň, místa, kde vznikají ty nejlepší kulinářské zážitky!

Osvětlení obývacího pokoje
Osvětlení obývacího pokoje

Perfektní světelné řešení do obývacích prostor. Od stolních lamp, přes stropní svítidla až po lankové systémy osvětlení.

Osvětlení ložnice - Najděte inspiraci!

Osvětlení do ložnice – Vždy příjemné a elegantní!

Pro ložnici má náladové osvětlení velký význam, světlo je příjemnější s tlumenými tóny, které podtrhuje celkovou odpočinkovou atmosféru této intimní části domu či bytu.

Svítidlo přisazené, opálové
Svítidlo přisazené, opálové

Osvětlení v ložnici – to je více než spánek!

Čas strávený v ložnici zahrnuje především večer nebo ráno, když je již tma nebo se stmívá či svítá. Proto je třeba počítat s centrálním svítidlem, které je schopno osvětlit celý potřebný prostor a umožní vám běžné domácí úkony. Na druhou stranu, večer před spaním nebo ráno, když jsou vaše oči unavené, je vhodné zvolit jemné osvětlení třeba i s opálovými skly.

Prohlédnout si nástěnná svítidla v e-shopu

Svítidlo Shuki-Q LED nástěnné
Svítidlo Shuki-Q LED nástěnné

Moderní typ svítidla, nahrazující klasickou noční lampičku, představuje svítidlo Shuki-Q LED nástěnné. Dostupné je ve verzi 3000K i 6000K.

Prohlédnout si svítidlo Shuki-Q LED nástěnné v e-shopu

Nicméně, ložnice je více než jen místem pro spánek. Často se tento prostor využívá jako pracoviště, místo, kde si rádi čtete knihy nebo sledujete filmy. Ložnice je také místem romantickým, relaxačním, nezapomínejte na to a vybírejte si z tlumeného osvětlení ty nejvhodnější produkty z našeho sortimentu. Osvětlení ložnice musí splňovat všechny tyto požadavky a zajistit vám tak správné osvětlení v každé chvíli strávené v ložnici.
Proto jsou na výběr osvětlení do ložnice kladeny vysoké nároky jak ze strany vaší, tak všech bytových designérů.

Naše typy pro vhodné osvětlení ložnice

Pro osvětlení větší, centrální plochy ve vaší ložnici, je vhodné vestavné stropní či nástěnné svítidlo nebo závěsné svítidlo. Využít můžete také moderní zapuštěná svítidla do zdi, která se dají případně různě natáčet a měnit úhel světelného dopadu. Pro vytvoření tlumenějšího osvětlení využijte stmívatelné stojací lampy, volně stojící lampy a lampičky mnoha druhů a tvarů. S našimi svítidly naleznete to správné a vhodné řešení pro osvětlení ložnice. Nechte se nejen inspirovat!

Kompletní nabídka interiérového osvětlení

Veškeré světlené řešení vhodné do interiéru naleznete zde v naší nabídce elektronického obchodu Schrack Technik!

INTERIÉROVÉ OSVĚTLENÍ V E-SHOPU SCHRACK TECHNIK