Schrack Technik spol. s r.o.

Nový český katalog svítidel SLV BIG WHITE pro rok 2021

600 nových produktů, které Vás nadchnou

Nechte se inspirovat a vyberte si to správné světelné řešení z více jak 3300 kvalitních produktů s moderním a nadčasovým designem!

V nejnovějším katalogu svítidel pro rok 2017 najdete široký okruh řešení pro všechno, co souvisí s osvětlením a světelnou technikou.

Katalog nabízí široký výběr interiérových a exteriérových svítidellištových systémůzápustných svítidel, profilových a systémových řešení, příslušenství, zdrojů a široké množství zajímavých novinek.

Všechny produkty světelné techniky jsou dostupné i v našem e-shopu, kde kromě podrobných informací o parametrech najdete také informace o dostupnosti.

Interiérová svítidla v e-shopu

Exteriérová svítidla v e-shopu

Katalog SLV BIG WHITE 2021

K dispozici pro Vás!

Náš nový katalog svítidel je Vám k dispozici na všech pobočkách Schrack Technik STORE. Můžete si ho ale prolistovat i v pohodlí Vašeho domova či kanceláře a to v tištěné nebo v elektronické verzi. Doručíme Vám ho samozřejmě ZDARMA. 

Prolistovat online

Stáhnout v PDF

Zdarma objednat v tištěné podobě

Kontaktujte nás!

Kontakt Schrack Technik

V případě zájmu o projektové ceny kontaktujte Vašeho obchodního zástupce, nebo se informujte v našem zákaznickém oddělení, resp. na oddělení obchodu. Všechny kontakty najdete

ZDE.

Více informací z oblasti osvětlení:

Zahradní osvětlení
Zahradní osvětlení

Cítit se dobře a odpočinout si ve své vlastní zahradě. Díky zahradnímu osvětlení od Schrack Technik to není žádný problém.

Osvětlení koupelen
Osvětlení koupelen

Osvětlení koupelny či wellness zóny je velice důležitou záležitostí i ve vztahu k bezpečnosti. Na co si dát pozor? Více ZDE.

Osvětlení terasy
Osvětlení terasy

Vytvořte si příjemnou atmosféru ze širokého portfolia osvětlení teras od Schrack Technik.