Schrack Technik spol. s r.o.

Nový český katalog svítidel BIG WHITE pro rok 2017

600 nových produktů, které Vás nadchnou ...

Nechte se inspirovat a vyberte si to správné světelné řešení z více jak 3300 kvalitních produktů s moderním a nadčasovým designem!

V nejnovějším katalogu svítidel pro rok 2017 najdete široký okruh řešení pro všechno, co souvisí s osvětlením a světelnou technikou.

Katalog nabízí široký výběr interiérových a exteriérových svítidellištových systémůzápustných svítidel, profilových a systémových řešení, příslušenství, zdrojů a široké množství zajímavých novinek.

Všechny produkty světelné techniky jsou dostupné i v našem eshopu, kde kromě podrobných informací o parametrech najdete také informace o dostupnosti.

Interiérová svítidla v eshopu

Exteriérová svítidla v eshopu

LED, světelné zdroje a příslušenství v eshopu

LED pásky

Průmyslová svítidla v eshopu

K dispozici pro VÁS!

BIG WHITE 2017

Náš nový katalog svítidel je Vám k dispozici na všech pobočkách Schrack Technik STORE. Můžete si ho ale prolistovat i v pohodlí Vašeho domova či kanceláře a to v tištěné nebo v elektronické verzi. Doručíme Vám ho samozřejmě ZDARMA. 

Prolistovat online

Objednat zdarma v eshopu v čj.

Stáhnout v pdf

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o projektové ceny kontaktujte Vašeho obchodního zástupce, nebo se informujte v našem zákaznickém oddělení, resp. na oddělení obchodu. Všechny kontakty najdete ZDE.

20 kapitol a více jak 200 stran plných informací o nové světelné řadě s názvem BLUE LINE. Od závěsných svítidel do interiéru, přes průmyslová světla, venkovní nasvětlovací svítidla a světlomety, až po LED pásky či úsporné světelné zdroje a příslušenství.

prolistovat online

objednat zdarma v eshopu

stáhnout v pdf

 produkty BLUE LINE v eshopu

Více informací z oblasti osvětlení:

Zahradní osvětlení

Cítit se dobře a odpočinout si ve své vlastní zahradě. Díky zahradnímu osvětlení od Schrack Technik to není žádný problém.

osvětlení koupelny
Osvětlení koupelen

Osvětlení koupelny či wellness zóny je velice důležitou záležitostí i ve vztahu k bezpečnosti. Na co si dát pozor? Více ZDE.

Osvětlení terasy

Vytvořte si příjemnou atmosféru ze širokého portfolia osvětlení teras od Schrack Technik.