Schrack Technik spol. s r.o.

Amparo

Amparo – řešení jistících a spínacích prvků pro řadovou zástavbu od Schrack Technik.

Hledáte vhodné komponenty jistících a spínacích prvků pro domovní rozváděče a rozvodnice? Potřebujete bezpečné prvky, které splňují ověřené normy a standardy za rozumnou cenu a jsou ihned k dispozici? AMPARO…

Amparo představuje produktovou řadu složenou z komponent jistících a spínacích prvků včetně příslušenství. Naleznete zde jističe, proudové chrániče a kombinované přístroje s certifikátem VDE a českým návodem.

Příslušenství v podobě pomocných kontaktů, připojovacích lišt výrazným způsobem zjednodušují instalaci a přinášejí úsporu nákladů. Komponenty se vyznačují ergonomickým designem a poskytují maximální bezpečnost s minimem tepelných ztrát. Stykače a signální LED diody v provedení pro řadovou zástavbu doplňují sortiment Amparo.

Ukázková videa Amparo

Amparo není jen produkt…

Jistič Amparo se představuje...

Produkty Amparo v našem eshopu

Přesvěčte se o kvalitách produktů Amparo – maximální dostupnost a rozumná cena. Náš eshop je připraven! Technické listy a interaktivní katalog…

Produkty Amparo ZDE

Tištěný katalog Amparo

Detailní technické informace o všech produktech včetně dostupnosti – to vše na více než 120 stranách. Objednejte si ještě dnes tištěný katalog zdarma v našem eshopu.


Online katalog ihned k prolistování

Tištěný katalog ZDARMA k objednání

Katalog ke stažení v PDF

 

Certifikáty

Od počátku existence naší společnosti klademe veliký důraz na intenzivní výzkum spojený s ověřováním kvality našich výrobků. Naše produkty jsou v každé fázi výroby podrobovány přísným kontrolám kvality, o čemž svědčí produktové certifikáty od renomovaných společností a certifikačních autorit (VDE, ISO, EZÚ, GHMT,…).