Schrack Technik spol. s r.o.

Aktivní prvky

Schrack Technik je oficiálním distributorem aktivních prvků Allied Telesis v České republice. V rámci distibuce zajišťujeme komplexní technickou a obchodní podporu včetně prodeje a projektových záležitostí. Specializujeme se zejména na oblasti řízených přepínačů a to jak standardních, tak i modulárních. Provádíme pravidelná obchodní i technická školení na konkrétní segment aktivních prvků.

Pro naše certfikované partnery připravujeme nejrůznější aktivity a akce. Jednou z nich je i přímý vstup na tzv. Partnerský portál Allied Telesis. Přístup na partnerský portál, který pro Vás rádi zajistíme je zde:

Vstup do portálu

 

 

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

Katalog IT - datové produkty
Datové produkty

Přinášíme Vám přehledový katalog datových produktů ze sortimentu Schrack Technik v elektronické i tištěné podobě.

Montážní video IBDN LINE
IBDN LINE Video

Ukázková instalace modulárního systémového řešení kategorie 6A v nestíněném provedení - IBDN LINE.

Montážní video TOOLLESS LINE Cat.6a
TOOLLESS LINE

Montážní video TOLLESS LINE Cat.6a!