Schrack Technik spol. s r.o.

IP domovní telefony

VIDEO INTERNET PROTOKOL - SYSTÉM VIP

VIP domovní telefony pro Smartphony

Jednoduchá a rychlá kontrola příchodu očekávaných či neočekávaných hostů pomocí Vašeho Smartphonu nebo tabletu přes lokální síť Wi-fi z prostředí vašeho domova nebo zahrady! Stejně jednoduše to zvládnete i pomocí VIP videotelefonu, PC/MAC nebo VoIP zařízení připojených do LAN sítě.

Hlavní výhodou je možnost použití vzdáleného přístupu pomocí připojení Wifi/3G/4G v případě, že jste kdekoliv na cestách.

Hlavní funkce:

1. Přijímání hovorů;

2. Aktivace a ovládání kamer;

3. Navazování hovorů s jinými interními účastnickými stanicemi (ze seznamu kontaktů);

4. Komunikace s dalšími jednotkami nebo zařízeními pomocí bezplatné aplikace.

VIP KIT pro Wi-Fi/3G s videotelefonem Planux

Pomocí tohoto KITu můžete používat Váš domovní videosystém s tabletem i se Smartphonem v síti Wi-Fi i v mobilní síti 3G (nebo vyšší).

Zařízení Gateway (rozbočovač signálu), které je součastí dodávky, umožňuje připojení až 15 dalších zařízení (videotelefonů produktové řady VIP Comelit).

K tomu, abyste mohli VIP systém plně využít, musí být Gateway v každém případě připojená k internetovému routeru, nebo k jinému zařízení s možností Wi-Fi. Ten zabezpečí komunikaci mezi vzdáleným zařízením pomocí Wi-Fi, ať už se nacházíte doma nebo na cestách a to přes 3G síť. 

Pokud neexistují žádná omezení pro pásma, může Gateway integrovat až 15 koncových zařízení (videotelefony, Smartphony, tablety, PC, atd.), prostřednictvím čtyř současných připojení. Mezi všemi 15 integrovanými zařízeními mohou rovněž probíhat "vnitřní hovory".

Pokud jsou v mobilních zařízeních dostupné a aktivované obě možnosti připojení, aplikace se přepíná automaticky z Wi-Fi na 3G a naopak.

VIP KIT pro Wi-Fi

IP domovní telefony VIP

Podrobnejší informace o produktové řadě IP domovních telefonech najdete v přehledném letáku IP domovních telefonů VIP, který si můžete prolistovat online, stáhnout ve formátu PDF či bezplatně objednat!

Stáhnout ve formátu PDF

Prolistovat katalog Domovní telefony IP VIP online

Comelit Remote VIP APP ke stažení zdarma

Download PRO Android

Download PRO iOS

 

Tato aplikace je přizpůsobena jak pro chytré telefony, tak pro tablety.

 

S Comelit VIP Remote můžete komunikovat s externí jednotkou, doma přes wifi síť a pomocí datového připojení, když jste na cestách. Ve skutečnosti Comelit VIP Remote umožňuje nejen přijímat audio a video hovory z externí jednotky přímo na smartphonu nebo tabletu, ale také např. zobrazit snímky z kamer a pod.

Domovní telefony
Domovní telefony

Nejnovější generace domovních telefonů. Více o audio i videosystémech pro bytové domy, kancelářské objekty i průmysl ZDE!

Nové barevné rámečky VISIO 45
Barevné rámečky VISIO 45

Přinášíme Vám zcela nová barevná provedení rámečků plošných spínačů VISIO 45.