Schrack Technik spol. s r.o.

VISIO Plošné spínače

Spínací systém VISIO - design a funkčnost

Plošné spínače VISIO přinášejí inovaci a kvalitu do Vašich domovů. VISIO je produktová řada plošných spínačů nadčasového designu, minimalismu a elegance, která zapadá do lifestyle řešení multimediálního systému SCHRACK.

VISIO technický katalog / plánovací pomocník

Připravili jsme pro Vás technický katalog plošných spínačů, kde naleznete na 60-ti stranách kompletní přehled všech produktů včetně jejich dostupnosti. Dále níže naleznete přehledný plánovací pomocník a katalog kompletních setů zásuvek, vypínačů, ovladačů a vícenásobných zásuvek v krytí IP 54.

Technický katalog ke stažení v PDF

Plánovací pomocník ke stažení v PDF

Katalog kompletních setů ke stažení v PDF

Řada VISIO zcela splňuje veškeré požadavky dnešní moderní elektroinstalace. Velice jednoduché a čisté pojetí nové řady reaguje na nejnovější funkcionalistické trendy a dokáže okouzlit jak svým uživatelsky zaměřeným provedením, designem, tak i funkčností.

Jednotlivé produkty disponují snadno udržovatelným povrchem s možností přizpůsobení mírným nerovnostem stěn. Nadčasový, téměř minimalistický design nasvědčuje tomu, že řada VISIO je ideálním projektovým řešením. Pro nároky špičkových elektrotechniků a architektů představují modely VISIO optimální spínací program pro každodenní použití. Požární hlásiče Schrack ESYLUX jsou pak nedílnou součástí ochrany Vašeho majetku a ničím nerušeného spánku.

VIDEO: VISIO Plošné spínače

Exkluzivní design a top kvalita!

Prohlédněte si design video spínacího systému VISIO, který vyniká atraktivním designem, nejlepší dostupností a špičkovými produkty. Nechte se inspirovat...

Přehled produktových programů VISIO

 NADČASOVÁ ELEGANCE

VISIO 50 v e-shopu

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ

VISIO 45 v e-shopu

V rámci řady VISIO 45 si můžete vybrat z celé barevné palety krytů a rámečků.

 

SPOLEHLIVÁ OCHRANA

VISIO IP54 nástěnné provedení

ESTETIKA V KAŽDÉM SMĚRU

VISIO IP20 nástěnné provedení

Kompletní přehled produktů z oblasti spínací techniky včetně detektorů pohybu, kouřových hlásičů, naleznete

ZDE!

Fotogalerie z produktové řady VISIO